GERİ

Dijitalleşen TEB Faktoring ile Daha Hızlı ve Pratik Faktoring Devri Başlıyor

16 Haziran 2015

Size güzel haberlerimiz var. TEB Faktoring olarak, dijitalleşme anlamında önemli yenilikleri sizlerle buluşturduğumuz, başta KOBİ’ler olmak üzere her büyüklükte şirkete sunduğumuz hizmetlerimizde önemli farklılıkları ortaya koyduğumuz, sizlere daha hızlı ve pratik işlem yapmaya imkan tanıyan bir dönemi başlatıyoruz.

Yeni teknolojiler, hem şirketler hem de müşterileri için birçok yeniliği beraberinde getiriyor. Yeni teknolojileri süreçlerine doğru şekilde dahil edebilen şirketler, şirket içi verimliliği artırıp kaynaklarını optimize ederken, müşteri memnuniyeti anlamında önemli aşamalar kaydediyor. İşte bu bakış açısıyla biz de TEB Faktoring olarak, son birkaç aydır sürdürdüğümüz yoğun çalışmalarımızın sonucunu almanın, bir çalışma dönemi geçirdiğimiz dijitalleşme yolculuğunda önemli gelişme kaydetmenin sevincini yaşıyoruz.


Tebfaktoring.com.tr ve internet şube

Çalışmalarımıza temel dijital varlığımız olan kurumsal web sitemiz tebfaktoring.com.tr ile başladık. Web sitemizi gerek içerik, gerekse de teknoloji anlamında kullanıcı dostu tasarladık. Sitemizde halihazırda, online hızlı başvuru ile işlem başlatmak için kullandığınız Hızlı Başvuru bölümümüzü, daha yalın ve pratik bir yapıya kavuşturduk.

Hızlı Başvuru bölümümüze gösterdiğiniz ilgi, bizi dijitalleşme yolunda daha derin bir hamle yapma yönünde cesaretlendirdi. Sektörümüzde Türkiye’de, hatta dünyada bir ilk olma özelliği taşıyan internet şubemiz için kolları sıvadık. Yeni web sitemizde yer alan internet şube aracılığıyla artık kendi hesaplarınıza ilişkin işlemlerinizi tamamen kendiniz, kullanıcı adı ve şifreniz aracılığı ile giriş yaptıktan sonra inceleyebilecek ve burada işlem yapabileceksiniz.


Mobil uygulama ile hızlı başvuru

Diğer yandan, yine sektörümüze yenilik anlamında liderlik ederek, Hızlı Başvuru hizmetimizi mobil uygulamamız ile bir adım daha öteye taşıdık. Artık cep telefonlarınıza AppStore veya GooglePlay üzerinden indirebileceğiniz mobil uygulamamız sayesinde, faturalı alacaklarınız ile ilgili detaylı bilgileri bizimle cep telefonunuz aracılığıyla kolayca paylaşabiliyorsunuz. Yalnızca birkaç adımda bize ilettiğiniz bilgileriniz incelendikten sonra müşteri temsilcilerimiz size en yakın sürede geri dönüş yaparak işleminizi tamamlamanıza yardımcı oluyorlar.


Faktoring’in faydaları blogumuzda

Bir diğer yenilik olarak, şu anda okumakta olduğunuz, blog.tebfaktoring.com.tr adresli bloğumuzu yayına aldık. Faktoringin işletmenize ne gibi faydalar sağlayabileceğini, dünyadan ve Türkiye’den faktoring ile ilgili gelişmeleri ele alacağımız bu blogumuzdaki yazıların, sizlere nakit akışınızı daha doğru yönetmeniz ve işletmenizi geliştirmeniz anlamında katkı sağlayacağını umuyoruz.


Özetle hızlı, pratik ve TEB Faktoring güvencesiyle güvenilir işlem yapmanın rahatlığını yaşayın, ister cep telefonunuzdan, ister bilgisayarınızdan bize birkaç tık ile ulaşın diye dijitalleştik. Web sitemiz, internet şubemiz, mobil uygulamamız ve bloğumuz ile ilgili geri bildirimlerinizi almak bizi çok mutlu edecektir. TEB Faktoring’in hep yanı başınızda olduğunu unutmayın.

DİĞER BLOG YAZILARI

Karlılığınızı Maksimuma Çıkarın, Hedeflerinize Çabucak Ulaşın
10 Mart 2021 Karlılığınızı Maksimuma Çıkarın, Hedeflerinize Çabucak Ulaşın

TEB Faktoring, yurtiçinde verdiği hizmetlerin yanı sıra uluslararası alanda verdiği...

Ticaret Zinciri Finansman Sistemi ile KOBİ’ler Daha Huzurlu
27 Mart 2019 Ticaret Zinciri Finansman Sistemi ile KOBİ’ler Daha Huzurlu

Küçük ve orta ölçekli şirketler (KOBİ), ülkenin ekonomik ve sosyal...

TEB Faktoring'ten KOBİ'lere İlk Dijital Destek
22 Mart 2019 TEB Faktoring'ten KOBİ'lere İlk Dijital Destek

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin (KOBİ) maliyetlerini düşürerek nakit...

MOBİL UYGULAMAYI İNDİR MOBİL UYGULAMAYI İNDİR SİZİ ARAYALIM SİZİ ARAYALIM
SORULARINIZ MI VAR? SİZİ ARAYALIM